M&K TECHNOLOGYBola založená 30.11.1990 ako rodinná firma. Začínali sme predajom výpočtovej a kancelárskej techniky.

Postupne sa portfólio rozširovalo a menilo, až sme napokon v roku 1996 začali dovážať a predávať produkty spoločnosti THULE.   

V tom istom roku sme sa stali výhradným importérom produktov THULE pre SR. Naša firma postupne rástla a rozširovala škálu produktov, sústreďujúc sa na automobilový trh.

S rozširujúcou sa sieťou odberateľov sme získavali cenné skúsenosti s výrobkami THULE a s cieľom podporiť predaj, sme sa rozhodli vstúpiť aj na maloobchodný trh.

2003

V roku 2003 sme so súhlasom spoločnosti THULE ako jediní mohli používať slovné spojenie THULECENTRUM s použitím ochrannej známky THULE v našom logu a vzápätí sme otvorili prvú predajňu THULECENTRUM v Obchodnom dome Ružinov v Bratislave.

Na obrázkoch môžete vidieť našu prvú predajňu

Neskôr nasledovali predajne v Košiciach, Nitre, Poprade a Trnave.

Náš vysoko profesionálny a fundovaný personál dokáže vyriešiť všetky problémy, s ktorými zákazníci prichádzajú na predajne. O kvalitnej práci svedčí množstvo spokojných zákazníkov, ktorí sa vracajú späť a opätovne využívajú naše služby.

thule bratislavska predajna interier

Dnes je M&K TECHNOLOGY autorizovaný THULE Partner, naši zamestnanci sa každoročne zúčastňujú technických školení a tréningov organizovaných priamo vo výrobných závodoch THULE. Na základe toho firma získala aj osvedčenie SERVISNÝ PARTNER THULE vďaka čomu môžeme poskytovať profesionálny servis a predaj náhradných dielov.

A na záver len toľko. Keď sme začínali, na stene v prvej kancelárii nám viselo motto:

„Horkosť z nízkej kvality pretrváva ešte dlho potom, ako sme zabudli na sladkosť nízkej ceny.“

A to platí dodnes. 
Milan Kousal