Kvalita, na ktorú sa môžete spoľahnúť

Ak navštívite niektoré z našich centier Thule Test Center ™, možno vás napadne, že svoje výrobky nemáme ani trochu radi. Uvidíte výraz uspokojenia na tvári technika, ktorý na nosič bicyklov naloží dvojnásobok povolenej záťaže a stlačením tlačidla ho pošle na simulovanú cestu okolo sveta. Alebo rozjarený úškľabok inžiniera, ktorý sa baví skúšaním strešného nosiča extrémnym teplom, mrazom, UV žiarením, vlhkosťou alebo, len tak pre zábavu, niektorými naozaj škaredými chemikáliami. Alebo inžiniera, ktorý nepozná lepšiu zábavu, ako naložiť strešný box upevnený na sane a potom ho roztrieskať o stenu – len v minulom roku sme vykonali vyše 100 nárazových testov!

Bezpečnosť predovšetkým

To všetko robia preto, že sú oddaní našej priorite číslo jedna – vašej bezpečnosti a bezpečnosti ľudí okolo vás. Kvalita a odolnosť výrobkov proti opotrebeniu sú tiež dôležité, ale bezpečnosť vždy kladieme na prvé miesto, a preto podrobujeme výrobky náročným testom. Tak náročným, že sme vyvinuli program Thule Test Program ™ vrátane viac ako 25 “noriem Thule”, ktoré ďaleko prekračujú platné normy ISO.

Extrémna testovanie

V centre Thule Test Center ™ musí každý výrobok prejsť extrémnymi testami, než bude hoden niesť logo Thule. To znamená, že testujeme všetko od púštnych horúčav cez arktické mrazy, vodeodolnosť, odolnosť proti pádom a aerodynamiku až po testy pevnosti, húževnatosti a nárazové testy.

Svet je naše laboratórium

Samozrejme tiež berieme naše prototypy na testy v skutočnom svete, kde skúšame nové funkcie s cieľom uviesť na trh ešte bezpečnejšie, ľahšie ovládateľné a zábavné výrobky. Keď sme konečne spokojní, vieme, že vy budete tiež.

Testujeme naše výrobky na hranice ich možností a ešte ďalej, takže vy o tom už nemusíte ani premýšľať. Nakoniec, vašou úlohou je viesť aktívny život. Ach áno, ten úsmev na tvári inžiniera? To je hrdosť.

Extrémne testovanie

V rámci skúšok poskytujeme naše produkty na testovanie tímu Thule Crew, elitným športovcom, ktorí sú schopní ich skúšať v extrémnych podmienkach v reálnom svete. A to každý deň. 

Ako seriózne sú ale naše laboratórne skúšky? Zostavili sme zoznam našich najnáročnejších testov na You Tube – všetko od pádov smartphonov v puzdrách z výšky hlavy cez neúnavné jazdy s detskými vozíkmi po nerovnom teréne po skúšky preťažených nosičov bicyklov na spomaľovacích prahoch v rýchlosti 30 km / h. 

A sledujte, ako vykonávame záťažové skúšky technických batohov vrátane mapovania vyžarovanie tepla u opotrebovaných batohov.

Prehrajte si tento zoznam>

Testovanie Thule 
Akým extrémom naše výrobky vystavujeme? Rozhliadnite sa po centre Thule Test Center ™ a objavte princípy nášho programu Thule Test Program ™.

Nosiče bicyklov
Keď si so sebou veziete jedno alebo aj niekoľko milovaných kôl, potrebujete absolútne spoľahlivý nosič bicyklov. Taký môžete mať aj vďaka programu Thule Test Program ™.

Púzdra na smartphony a tablety
Pád smartphonu alebo tabletu hoci len z niekoľkých centimetrov môže skončiť tragicky. Preto testujeme puzdra Thule pádom z výšky hlavy. Pozrite sa!

https://www.youtube.com/watch?v=xMRtqH_n5wU&feature=youtu.be